| Paul9977 a întrebat:

Am o colega de care imi cam place, cum fac sa ma placa si ea sau cum sa ma comport cu ea. sa nu vad raspunsuri de genu,, gaseste cei place ", vreau lucruri concrete... adica ce ati facut sau ce ati face in locul meu.

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Stii tu.cea m-ai bna metoda e sa fii tu insuti.Nu te ascunde dupa coperta fetei tale.Nu incerca sa-i vorbesti pe colite s-au prin intermediari.eu am trecut prin ceea ce treci tu in clasa a 8-a.si stii care a fost cea mai buna solutie...
Iti iei inima in dinti prinzi curaj si te duci la ea si ii spui ceea ce simti pentru ea, ceea ce ai pe inimioara ta zdrobita de dragostea unei fete inocente care poate nu si-a dat seama ca tu o placi si poate are nevoie de un impuls ca sa reactioneze la sentimentele pe care i le porti cu adevarat.
Si ii zici ca te-ai indragostit de ea fara sa vrei, pe zi ce trece o doresti tot mai mult etc etc.Si exista doar doua variante de raspuna Afirmativ s-au negativ.Dar pana nu incerci te obosesti cu gandul si o ia altul innaintea ta.Deci fii hotarat pe tine insusi. Vorbesteii din suflet nu cu arfe de doi bani... Daca e o fata cizelata si nu e una di acea categorie care adora banii si **** o sa poti sa ii castigi dragoste daca faci cu ti-am explicat.Pana nu incerci nu stii care e reactia ei.
Succes amicewinking

3 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Păi. Staii aşa. Pe ea ai întrebat`o dacă te place, sau ceva de genul thinking Că. dacă nu te place poţi doar s`o impresionezi şi să`şi facă o părere mai bună despre tine. Dar, n`o poţi obliga sa te placăwinking.

| Hellene08 a răspuns:

Eu sunt genul ala atipic care,atunci cand place un baiat nu-i da deloc atentie.Imi place sa astept sa fiu curtata nu sa-l sufoc.Iar ca sa-ti dai seama daca te place,priveste-o in ochi!

| noname12 a răspuns:

Fii tu insutiwinking