| xDanielx a întrebat:

Am o colega noua imi place de ea
E putin mai timida
Cred ca-i ii place de un idiot din clasa care se da mare mereu si enerveaza pe toata lumea
Chiar azi l-am facut knokaut din cauza ca ma injura rolling on the floor Fraierul e mai smecher din fire ca astia din clasa n-au tupeu sa-i de o bataie bunarolling on the floor le e frica de el rolling on the floor. Colega noua a vazut azi cum e dar totusi nu stiu ce ar trebui sa fac Nu vreau sa aud raspunsuri de genu fii tu insuti!
Dau funda vot tot ce vreti!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Invit-o dupa ore la un suc si vorbeste cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite unde era Van Damme!
Daca esti la fel de increzut si in fata ei, normal ca fata nici nu se uita la tine.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Inceraca sa te apropi9i de ea, vorbeste cu dansa in pauze, fa-i complimente de genul :"ce draguta /frumoasa esti astazi!", "imi place rochia ta/bluza ta!", "mirosi minunat, ai un parfum deosebit!", "bravo pentru nota la mate/romana etc!", inceraca sa o ajuti cand are nevoie de ceva, poate ca eleva nouaa va dori unele informatii despre scoala, profi, materii, optionale etc, ofera-i-le tu, cere-i idul si nr de tel si mai vb si in timpul liber, incearca sa o faci sa se simta bine cand e cu tine, discutati despre hobbyurile voastre, despre muzica preferata si incearca sa gasiti cat mai multe puncte c omune, fa-o sa rada, binedispune-o, acorda-i atentie, poti sa-i aduci intr-o zi o floare la scoala sau un cadou simbolic si invit-o dupa ore la un suc sau lao plimbare in parc sidupa ce mai vb ia-o de mana si spune-i ca o placi si intreab-o daca ar vrea sa fiti impreuna. Succes si iti doresc sa ocucerest9!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Știi că la ce ai scris tu, te-am cataloga drept un idiot?
Știi măcar să pui o întrebare( o din aia cu semnul întrebării=?)
Când vrei să fii ajutat măcar dezvoltă ideile, doar așa vei fi înțeles.
Mai citește o dată ce ai scris...

| loveyourlifeis4ever a răspuns:

Pai ar trebui sa-i faci ceva...Romantic sau intr-un fel sa te dai mare pe langa ea dar cel mai important ar fi sa o cunosti foarte bine ca sa-i poti gasi placerile (fai un cadou, o floare, un biletel cu un pseudonim)SUNT SI EU FATA SI STIU CE AR TREBUI SA FACETI VOI UNEI FETE DACA O IUBITI DIN SUFLET!