| DouaPuncteIcs a întrebat:

Am o colega si si-a dorit mult sai desp pe colega ei d banca de un baiatlaughingsi a reusit
dupa ce a aflat era la scoala si l-a si intrebare daca vrea sa fie cu ea iar el a zis ca se mai gand
ma rog
a acceptat iar dupa ce boy a zis bine...
ea l-a si sarutat chiar ac9olo la scoalastraight face
eram si eu si eu il iubesc pe el dar n-am zis nimic
ma rog ce parere aveti ca la sarutat asa din prima?big grin[saracu s-a speriatlaughing]

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Ca avea nevoie disperata de afectiune, sau avea emotii si nu s-a putut controla.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

happyda vz sa nu se fi speriat la boys le plac daca o fata ii pe el si tu...va trebui sa suporty daca nu poti sp prietenei tale ca si tie iti place de ellaughing)laughinglaughing)nu glm sp baiatului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca e disperata dupa el daca chiar tinea la el sau chiar ii placea de el astepta un pic sal cunoasca mai bine sai treaca dupa ce s-a despartit de fata aia dar nu asa din prima fata aia e disperata straight face