| SorinaMix a întrebat:

Am o intrebare! Am fost la concursul Cangurul de matematica si am dat 15 lei si am trecut la proba de baraj. Doamna noastra ne-a spus ca trebuie sa mai dam si la proba de baraj tot 15 lei. Daca ati fost la Cangurul si ati trecut la proba de baraj, imi puteti spune cum ati procedat? FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| 4U2 a răspuns:

Unde sunt rezultatele? pentru ca eu le caut de 2 zile si nu le-am gasit...si nu mai trebuie sa dai nimic la baraj..am fost si eu acum cativa ani si nu am mai dat nimic

| SorinaMix explică (pentru 4U2):

Rezultatele sunt pe cangurul.ro si mersii pentru raspuns, dar doamna noastra ne-a spus ca trebuie sa platim din nou

1 răspuns: