| ErickEmil a întrebat:

Am o intrebare: Ati auzit de miturile gta san andreas de gen bigfoot, leatherman? As vrea sa va rog sa ma ajutati cu niste locatii... dovezi. ajutorr! vreau sa le gasesc si eu. care ma ajuta dau funda!

Răspuns Câştigător
| ReIIder a răspuns:

Multi spun ca nu exista bigfoot si eu cred tot la fel dar foarte foarte rar ar aparea bigfoot sau leatherman... mai sunt multe mituri :

1 : Mama lui CJ - in casa lui cj poti sa o vezi...
2 : Masini Fantoma - poti sa le vezi cand o iau la vale de pe un munte!
3 : Big Smoke - dupa ultima misiune ( 100 ) poti sa intri in palatul lui big smoke!
4 : OZN - le poti vedea in zona 69! posibil
5 : Epsilon - se pot vedea intr-o ferma pe langa al 2 oras!
6 : grafiti - se pote vedea noaptea grafiti si ziua se sterg! in LS pe langa garajul de paint si de tunat! se afla la morminte!
7 : cei 6 saci in desert - este plasata pe langa orasul fantoma! atentie daca mergi inainte de misiunea 35 " Wu zi Mu " nu se vede si va dau si un indiciu! multi spun ca poate sa fie dj de la K ROSE eu ii contrazic! daca DJ zice inainte de misiunea 35 ca a ingropat soti ei! normal ca nu ea a facut asta sa ii puna acolo este altcineva!
8 : Orasul fantoma - daca te duci acolo pote sa te sperie fantomele! nu stiu sigur!
9 : Rechini - se afla in apele de langa LV... pot sa va omoare si ei se vad foarte rar!
10 : ucigasul in serie - se afla prin orasele mici si el pote fi faptasul acelor 6 cadavre in desert! el este inbracat cu o palarie neagra in stil de rodeo! pantaloni negri, tricou negru!

Sper sa fiu de ajutor noroc!

Si

Leatherman se poate vede pe langa apa! sau pe la casele parasite!
Bigfoot il gasim prin paduri noaptea dar nu sunt sigur si se vede foarte rar!

Noroc! Funda?

| fanat1c a răspuns (pentru ReIIder):

Mai unde leatherman ca am stat mereu acolo

si unde bigfood totusi am vazut cv m-am duc dp dar l-am pierdut crying( totusi ma infricosat putin ce ai zis oricum ai fot de folos!

| AnutzaDragutza13 a răspuns (pentru ReIIder):

Cum te lupti cu rechini? masinile fantoma le-am vazut mereu prin padure, chiar am mers cu ele. nu stiam ca sunt fantoma ..care oras fantoma, unde e?

8 răspunsuri:
| tiger20 a răspuns:

Este lethearface nu leatherman si toti monstri de care ati zis se poate gasinumai cu modu misterix

| Silviu276 a răspuns:

Langa o apa este un carucior cu rotile parasit si o coliba acolo se zice ca a fost Leatherface si a omorat-o pe una. In coliba straluceste o lumina rosie, dar nu este nici un bec acolo. Apropo totul se afla langa un sat de la tara intr-o vale pe malul unei ape.

| Silviu276 a răspuns:

Tot pe malul acele ape unde se presupune ca poate fi vazut Leatherface se zice ca noaptea se poate vedea monstrul marin : Nessi. Apropo apa se vede ca are forma ei. Este un pod deasupra apei care se spune ca este distrus putin. Se mai zice ca acea distrugere a fost provocata de un monstru marin care a sarit si l-a muscat. Barcile merg haotic pe acel rau chiar si la miezul noptii. Sper sa iti fiu de ajutor...

| Moldoveanu_Alexandru_1990 a răspuns:

De existat nu exista n-ai cum sa ii gasesti decat daca bagi modurile cu ei Bigfoot sau Leatherman sunt moduri le gasesti pe net.

| XxRobbixX a răspuns (pentru Moldoveanu_Alexandru_1990):

Gresit...Bigfoot Exista! S-a Declarat K Au Pus Un Bigfoot In Joc Si Dupa L-au Scos, Dar acolo A Mai Ramas Cv tongue

| Agario a răspuns:

Bigfoot e pe muntele Chiliad.Ca să-l fezi instalezăţi Misterzx mod.