| Cherry a întrebat:

Am o intrebare, Daca am fond de ten pe fata ma bronzez? Mersi.

Răspuns Câştigător
| neccc a răspuns:

In caz ca nu suporti sa iesi din casa fara fondul de ten, te cam inteleghee hee. dar la plaja date doar cu foarte putin iar datorita razelor solare acesta se va duce de pe fata si-n locul lui se va forma un bronz frumos:*

4 răspunsuri:
| ElenaZamfi a răspuns:

Nu e indicat inprimul rand pentru organism, ma mergi cu fond de ten.Mai degraba o solutie speciala pentru fata.

| Cherry explică:

Intrebarea era daca ma bot bronza daca il am pe fata, ca vreau sa ma bronzezstraight face

| Maya_2359 a răspuns:

Te poti bronza normal...dar daca intri in apa intra fondu`in pori` si ies cosuri

| Raissa_5943 a răspuns:

Hmm... pai da, daca este un fond te ten pentru. protectie solara atunci da! n-ai pentru, ce :*... Fundda ceva?batting eyelashes