| Baiatul1307 a întrebat:

Am o intrebare, deci imi place de o fata si nu stiu cum sa îi zic asta, sunt in clasa a 7 a. La liceul nu o sa ne mai vedem...eu merg la alt liceu.Sa îi zic anul acesta sau cel viitor ca imi place de ea, cand voi fi a 8 a?

P.S.:Multi baieti sar pe ea la figurat.

Răspuns Câştigător
| 12lopn a răspuns:

Eu zic ca mai bine este anul acesta pentru ca asteptarea doare mai mult ca orice (o spun din experienta pentru ca baiatul pe care il asteptam m-a facut sa astept prea mult si asta nu mi-a facut bine).nu astepta sa fii a 8a pentru ca vei avea de invatat prea mult cu toate examenele si nu vei mai avea timp pentru ea. poti sa ii zici direct sau indirect (biletel, rogi vreun coleg s.a.m.d). daca chiar o iubesti nu are de ce sa-ti fie frica sa ii spui si apropo fetelor le place ca baiatul sa fie primulwinking.in legatura cu ceilalti baieti, nu iti face griji daca 'sar' multi baieti pe ea; daca te iubeste nici nu ii va pasa ( spun din experienta happy )

Bafta si sper ca te-am ajutat!
BTW:Cred ca fata e una norocoasa big grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea din generala nu tine, crede-ma, e doar ceva de moment. O s-o placi pana intr-a 8-a dupa care o sa fi la liceu si iti va zbura mintea la alta fata. Nu vreau sa par rea sau mai stiu eu cum, dar deschide ochii. Spune-i ca o placi, dar asta e ceva temporar. O iubire nu tine de la 14 ani pana la 100. Liceul schimba oamenii si poate atunci nu o sa-ti mai placa de ea.

| 12lopn a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate dura sau nu, depinde de amandoi.
Iubirea nu are varsta

| anonim_4396 a răspuns (pentru 12lopn):

Ba are, iti spun eu.

| 12lopn a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama mea l-a cunoscut pe tatl meu in a 7 a

| anonim_4396 a răspuns (pentru 12lopn):

Si au fost impreuna de atunci pana acum? Ma indoiesc.

| 12lopn a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa-ti fac o poza la verighete?

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Incearca sa te apropii de ea,vorbeste cu ea, apoi poti sa ii spui ca o placi, dar nu asa direct, aduci vorba de cine ii place, de cine iti place si ii spui ca iti plac fetele ca ea.Bafta!

| Baiatul1307 explică:

Am inteles, multumesc