| AmeliaIoana14 a întrebat:

Am o intrebare eu am 11 ani si acum 1 /2 (?) ani a inceput sa imi curga de la vagin pete albe-galbui acum pe 20 octombrie mi-a venit ciclul menstrual iar astazi 27.10.2010, de fapt 26.10.2010 am observat ca nu mai imi curge (inteleg) dar acum am vazut ca iarasi imi curge acel lichid iar o prietena mi-a spus ca sunt secretii vaginali. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| danieladana a răspuns:

Mda. acesta secretie. o sa iti curga tot timpul non stop deoarece este o secretie a vaginului acesta o produce mai intens atunci cand este in aproprierea ciclului. nu te speria este absolut normal pentru a nu te pata pe chilot se vede urat acea pata foloseste discret. e 6 lei cutia.

3 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

E secretie.vei avea cu o saptamana inainte de ati veni menstruatia. dupa menstruatie nu mai ai timp de vreo 2 saptamani.

| deny a răspuns:

Wow fata ti-a venit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu