| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Hey.am si eu o problema.Acum o saptamana mi-a trecut ciclul menstrual...si azi am observat ca imi curge ceva galbui-maro`...de ce oarecrying? am si rubeola. oare esti si din cauza asta? sau mi-a venit ciclul menstrual a 2a oara pe luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Poate fi semnul unei infectii de sfera genitala. Ar fi bine sa mergi la un medic ginecolog pentru consult si examen al secretiilor vaginale.
http://www.i-medic.ro/analize/test-secretii-vaginale

| ItachiUchiha a răspuns:

Poate ai facut o infectie de sfera genitala sau ti-a venit ciclu. Funda.