| Ani11 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu cei care joaca Dragon City. Cum faci sa-ti iasa Pur Dragon? ...sau cam asa ceva. Am auzit de el si vreau sa mi-l fac, dar nu stiu cum.

Dau FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| OchiiCaprui a răspuns:

Trebuie sa ai mai intai legendari:
Se poate face asa :
Wind dragon+ wind dragon
Cristal dragon+ legendary dragon
App : trebuie sa dai si cate 5 gems

| Ani11 explică (pentru OchiiCaprui):

Cristal dragon am...dar nu stiu cum sa fac legendary draon. Si despre gems nu este problema pentru ca am destui laughing. Imi spui te rog din ce combinatii iti iese legendary dragon?

| OchiiCaprui a răspuns (pentru Ani11):

Pai sunt mai multe combinatii:
Asta e cea mai eficienta :soccer dragon+ gummy dragon
App: soccer dragon=ice cream dragon+medieval dragon
:Gummy dragon = laser dragon + dandelioon dragon...Bft

4 răspunsuri:
| andrei0222 a răspuns:

Bagi la breeding oice dragon legenar cu alt dragon legendar.
dragon legendar=legend, cristal, mirror, wind.
dragon legendar+dragon legendar

| spidyboom2003 a răspuns:

Asta-i dragon elementar si trebuie sa-l cumperi cu aur la level 34. funda pls