| Livyutzu a întrebat:

...multi din scoala imi spun ca am voce si vreau sa va intreb si pe voi daca este adevarat... uitati aici un link cu vocea mea si va vor sa imi raspundeti pls pls

http://youtu.be/HtRPWcNbkVs

Pls Listen!

Răspuns Câştigător
| scumpikxa a răspuns:

Ai cantat putin nazal. Cu putin antrenament ar suna bine. Oricum la ce voci avem noi prin Romania tu esti o imbunatatire... si ma refer la aia faimosi!

6 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Voce urata nu ai dar nu esti facut pentru cantat in nici un caz.

Daca vrei neaparat muzica, apuca-te de un instrument.

| YOLO3e333 a răspuns:

Sincer, nu ai voce.

| Criiistinutsa a răspuns:

No.happy

| alin567 a răspuns:

Ai nevoie de mult antrenament pentru a-ti dezvolta vocea(multtttt)

| PetreAndrei99 a răspuns:

Fratele meu eu spun ca ai mult potential da ai nevoie de antrenament.laughing

| Clau77758 a răspuns:

Nu ai nicio treaba cu muzica.sincer