| KimK a întrebat:

Am o intrebare numai pentru baieti:
Va plac fetele fitoase?
Funda

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

NU cel putin mie numi plac acum daca sunt un pic fitoase nu-i nimic uneori e bine sa ai si citeva fite dar nu exagerathappy. Desi cele mai multe fete au fite de nu le mai pot duce de multe ce ishappy

7 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Da da sa fie frumoase si sexy
funda?

| ASDSM a răspuns:

Pai,categoric NU, de multe ori sunt rautacioase.Tu ce preferi?

| oneDisturbed a răspuns:

Nu fitoase, dar cu respect de sine.

| allgamemuziq a răspuns:

Da ne plac fetele fitoase cel putin mie imi plac dar nu prea fitoase daca intelegi ce vreau sa zic, adica sa aiba un caracter bine format sa fie fitoasa dar nu cu mine cu altii nu stiuthinking, daca e asa fitoasa mai bine nuoh go on, sau daca iti place tie o fata si e fitoasa sau daca esti uh fata sincer nu prea imi dau seama dupa numethinking, incearca sa te faci interesat de ea si dupa aia sa nu o mai bagi in seama un timp dupa aia sa vezi ca ea singura va veni la tine, adica pnm eu asa procedez si nicioadata nu mi s-a intamplat sa numi reuseasca succes.

| KimK explică:

Sunt fata laughing

| KimK explică:

Pai sunt fata...deci cum a zis @Cosminbv adica fitoase da' nu prea laughing deci nu asa fitoase (doar la ocaziilaughing ) cum sunt euhee hee

| Floryn525 a răspuns:

Nuuu prea multe cer si chiar daca pot sa le satisfac placerile materiale ele tot is naspa