| Merisorr a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca imvu big grin. Am tot auzit ca poti face credituri cu imvu mafia. Dar nu am inteles cum?! Din cate stiu trebuie sa-ti scrii numele acolo fara guest si sa scrii ca esti din alta tara la profil apoi sa dai start big grin. Dar nu functioneaza straight face. Cu ce gresesc sau ce mai trebuie sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Trebuie sa ai cont VIP, ca sa iti fie scris numele fara "Guest_". Si pentru asta trebuie sa platesti intre 4-14 dolari pe luna. Asa poti face credits cu IMVU mafia, poti crea haine si cei care ti le cumpara iti trimit direct tie banii. Eu mi-am facut cont VIP de 14 dolari si e super pentru. ca ai voie oriunde si poti sa faci si camere din alea publice. Sper ca te-am ajutat. Mult succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei te ajut sa faci credite si fara mafia pe mafia daca faci ti se poate sterge contuul am patit si eu contacteaza-ma pe suhan_madalyna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io una nu stiu asa
nu trebuie sa schimbi tara

| iCreativity a răspuns:

Cu Imvu Mafia nu se mai pot face credite.

Pentru a face credite, urmareste acesti pasi. :

1. Intra pe www.imvu.com.
2. Du-te la Credits, Earn Credits, cauta refer an friend, invite by email.
3. Du'te pe https://edit.europe.yahoo.com/registration?intl=uk, si creeaza'ti un id nou, cu o parola usor de memorat.
4. Intoarce-te la pagina cu Invite by email, si da-i copy paste id. ului pe care l.ai creeat.
5. Du-te pe www.yahoo.com, si cauta in imbox, mesajul pe care l.ai primit, de la Imvu. Cu yes sau no.
6. Da click pe yes si inchide pagina care ti s.a deschis, fara a completa nimic.
7. Apasa inca odata pe yes, si de data aceasta, completeaza fiecare camp, iar la email pune cateva litere, apoi acel email.
8. Dupa ce ti'ai facut acel cont, roaga in/o prieten/a care joaca Imvu sa iti intre pe contul acela, si sa iti dea 5 chaturi.
Vei observa cum la primul chat, iti vin 5oo de credite, la al treilea inca 5oo iar la al saselea inca 5oo.
Poti creea multe conturi cu acest email, dar intre doua conturi si al treilea lasa o pauza 5 minute.

Sper ca informatiile mele iti sunt de folos tie si mai multor persoane. (: