| Infinity098 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei de la liceu. La simulari ati luat note mai mici decat in examen? Si daca da,cam ce diferenta, de cate puncte?
Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| Bøøgey a răspuns:

Dap, in simulari mi s-a cam rupt de ce scriam pe acolo. In fine, diferenta a fost de cateva sutimi, maximum un punct, nu mai stiu precis.

| HaHaGirl a răspuns:

La simulari luaseam intre 7-9 si bacul l-am luat cu 9.58, simularile sunt in general mai grele decat examenul in sine, e doar asa ca sa va sperie pe voi de ce urmeaza, relax and learn, good luck!

| Roxanna112345 a răspuns:

Eu cred ca te referi la simularile de a-8 a, nu?
Pai eu cel putin la simulari am luat note mult mai mici ca la examen la mate
La romana la prima sim am luat 9.80 la a2a 9.40 si la examen 9.65
La mate la prima 3.90laughing la a-2 a 6.60 si la examen 8.45big grin
In orice caz, cam toata lumea a luat note mult mai mici la simulari decat la examene deci stai calm ca la examen e cu totu altceva.Ai ceva experienta si exercitile nu-s chiar asa grele, insa depinde si de cei ce le corecteazahappy