| Geanin a întrebat:

Am o intrebare pentu baieti si fete :

-baieti: preferati o fata care se da desteapta, e snoaba sau o fata rockere, hipie rapper?

-fete: preferati un baiat care danseaza sa dau smecheri sau talentati sau cei mai timizi, destepti, mai la locul lor?

4 răspunsuri:
| HeiSuntNati a răspuns:

Sunt fata, dar iti raspund la ambele intrebari. Baieti: fete cuminti dar istete, sa nu se faca de ras cu ele, amuzante, sa stie de gluma, sa fie si talentata si sa il iubeasca pe baiat si sa ii arate asta. Fete: baieti putin rebeli(foarte putin), care sa stie sa faca complimente dragute(scuze cacofonia), sa nu o faca geloasa cu alte fete, si sa fie si talentat(adica sa nu fie afoni totali, atunci cand fredoaneaza o melodie, sa te doara capul), destept, si sa ii zambeasca mereu fetei happy

| Axys a răspuns:

eu as aprecia mai mult un baiat cuminte timid si la locul lor si sa fie fidel happy. atata tot

| TheMetal a răspuns:

Prefer o fata care sa asculte rock dar sa nu fie emo sau toate cacaturile pe care le fac ca sa arate multimii ca ele sunt smechere si tari. (alea sunt cele mai proaste) prefer o fata cu care sa nu ma fac de ras in fata prietenilor dar cat de cat ''perversa'' happy rolling on the floor

| Neena a răspuns:

Prefer la locul lor destepti, veseli, interesanti adica sa ai tot timpul ce sa discuti iar cel mai principal sa fie dragut cu mine sa aiba grija si niciodata sa nu ma insele.