| fLrYdzstr a întrebat:

Am o intrebare simpla. Ziceti`mi daca pot intra cu media 7 la un liceu cu profil de 7.22 avand in vedere ca mediile scad mult si posibil sa intru daca nu se ocupa toata locurile. Raspuns Va rog!

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Da normalwinking astea variaza de la an la an, de aceea e bine sa pui licee cu medii cat mai mari prima data.de ex eu cand am intrat liceu meu avea media 8, 70 si eu aveam 8, 10 km asa si am intrat happy deci nah...nu uita si ca te poti transfera dupa primul semestru la ce liceu vrei

1 răspuns:
| Daftendirekt a răspuns:

Ba frate eu zic ca ai sanse sa intrii cel putin incearca daca nu reusesti sa intrii, intrii la urmatorul. Stii tu vorba aia, incercarea moarte n-are, eu iti urez bafta.