| anonim_4396 a întrebat:

sunt in clasa a 7'a si vreau sa fac liceul shakespeare school a a9'a--a12'a si pe siteul lor nu gasesc taxele de scolarizare. m-am uitat la alte licee asemanatoare (liceu francez anna de noailles, lauder-reut) si taxele variaza in jur de 1000-1500 lei/luna.acum presupunand ca lauder este cel mai scump shakespeare ar putea asjunge pe la 1200lei/luna. daca puteti sa'mid a'zti un link cu taxele scolii, fuditzza

2 răspunsuri:
| photostudent a răspuns:

Scoala nu face decat cursuri de engleza! nu exista liceu sau generala