| denysaa a întrebat:

Am o intrebare? trebuie sa fac cadou la o colegahappynu ma puteti ajuta cu ceva idei? va rog.multu

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mamamare a răspuns:

Cumpara-i o bluza.Sau daca nu ii poti cumpara un set de asta de iarna(manusi, fular, si sapca) si o mascota micuta. Dar daca o cunosti bine ai putea sa stii cam ce i-ar placea ei...:*. Dar tot mai bine este o bluzita ca de aia se poate folosi, dar de dulciuri si chesti de astea nu se poate folosi. Dar asta depinde si de cati bani ai.:*
Pupici:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai si ce suma, o posetutza? vesela, o bentita deosebita, un demachiant, spray?