| Luca3472 a întrebat:

Am o mica intrebare happy pe 23 martie este ziua iubitei mele... nu stiu ce cadou sa ii iausad credeti ca ma puteti ajuta cu niste idei?

Răspuns Câştigător
| DaianaDede a răspuns:

Ii poti face o gramada de cadouri bani sa ai. Geanta, parfumuri, un tablou pe care il poate pune pe perete in care sa fie mai multe poze cu voi, trandafiri si ciocolata, cercei, un ursulet mare, o excursie, pantofi, bratari, tatuaje daca ii plac... o gramada, cum spuneam, bani sa ai! succes!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara-i o carte de povesti sau o papusa Barbie, ca deh, la anisorii vostrii, nu-i poti cumpara inel de logodna.
Si inca ceva, poate vrei sa spui "prietena ta" ca iubitele se mananca cu sex, mai tariziu, dupa 17-18, ceea ce la voi nu-i cazul.

| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă are?

| Sofer a răspuns:

Cumpărai o rochiță sau un parfum. Surprindeo într-un mod plăcut.

| LPCTSTR a răspuns:

Trandafiri din sapun, destui de draguti si ieftini.

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde ce varsta are sau ce îi place. O idee ar fi sa rogi un prieten talentat(sau un pictor) sa va faca un portret cu o poza cu voi 2 sau cu ea si o pui in rama. Sau un album de poze ❤