| BlackAngel23 a întrebat:

Am o intrebaresad un prieten de al meu a venit odata cu varuso la mine ne-am inprietenit, tipu are prietena [prietena lui e o pr de-a mea ] mai vb in sms imi zicea ca ma iubeste ca is draga dar azi mi-a dat sms fata acea de pe telu lui ca nu mai are ce vb cu mine.am aflat ca ia o dat ca sa cred ca baiatul acela lo dat. si nu stiu ce sa fac ca nu mai vb cu minecrying si mie imi place de el >:'

Răspuns Câştigător
| Andreeea_2224 a răspuns:

Astaa ee.`
Spuneii ce simtiiii.straight face
Daca nu ai noroccc astaa ee`.straight face.

3 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

Incerca sa discuti cu el fata in fata si sa ii spui cea ce simnti pentru el

| qtheodora a răspuns:

Inainte sa pui o intrebare invata sa scrii...

| victoas a răspuns:

Are balta peste