| jabbawockeez a întrebat:

Am o intrebare, va place mai mult cind fata are parul lung sau scurt? asta din curiozitate

Răspuns Câştigător
| euRu a răspuns:

DAp trebuie sa fie lung ca e mai "dinamic "prin urmare si mai erotic /distractiv

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa fie mai lung ca al meulaughing
Ca altfel nu se mai stie care cum suntem de la spatestraight face

| Gorillaz a răspuns:

Luuuuung big grin big grin big grin dar asta e doar parerea mea, oricum, o caracteristica a fetelor nu e ca au parul lung? mai trebuie sa fie frumos, sanatos si atrage usor pe cineva big grin

| eprubetă a răspuns:

Eu cred ca baietii prefera parul lung! Pt ca atunci cand te saruta sa se poata juca in parul tau! :*