| Otilikaa a întrebat:

Cum va place mai mult parul lung sau scurt?
Si cit e de lung la voi?
happy

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Depinde de gusturi.Majoritatea spun ca "oamenii" apreciaza mai mult fetele cu parul lung deoarece par mai naturale si mai feminine.Eu il am. deci de la umeri plus inca vreo 20 de cm,cred,e destul de lung, dar daca imi pica mie fisa, imediat ma tund: http://3.bp.blogspot.com/......lliams.jpg -chiar as incerca asa ceva.Depinde si ce varsta ai tu.Iti trebuie ceva ce sa te reprezinte, nu ce sa placa altora. :)

| Otilikaa explică (pentru Holocaust):

AM AVUT ASA TUNSOARE SI DIN MAI eu mil cresc lung scum e de la umeri e 13 cm da vreau sa-mil cresc foarte lung

| Holocaust a răspuns (pentru Otilikaa):

E bine.Si eu m-am gandit sa-l las sa creasca,dar eu ma razgandesc repede, si dupa regret :-

| Otilikaa explică (pentru Holocaust):

Multumesc mult!
Ce crezi ca eu am rabdare!? big grin
Rabda si tu ca eu de 2 ori am regretat ca mi l-am frezat!
Numai bine! :*

7 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Eu ador parul lung dar in acelasi timp sanatos.Degeaba parul e lung daca nu e ingrijit.Mai conteaza mult si forma.Un par lung si fara forma parca n-are niciun farmec. thinking

| peste2009 a răspuns:

Mai lung cam de freo 29 cm ar fi foarte frumos dar mai intai culoarea parului a ochilor si a tenului ca sa iti zic mai precis

| Demzz a răspuns:

Eu aleg parul FOARTE scurt!
Niciodata nu l-am avut mai scurt de barbie.
acum il am cv de genu:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| sisimiki a răspuns:

Eu am de 38(e lung)