| ifets a întrebat:

Am o mare nelamurire, cat o sa avem vacanta de Paste? O saptamana sau doua, ca unii spun intr-un fel, altii altfellaughing). Va pup:*

6 răspunsuri:
| AndreeaSakura a răspuns:

Vom avea doua saptamani de vacanta la Paste.

| ifets explică (pentru AndreeaSakura):

Multumesc frumoshappy

| ifets explică (pentru AndreeaSakura):

De ce mi-a fost frica n-am scapatlaughing...Doua raspunsuri diferitelaughing

| AndreeaSakura a răspuns (pentru ifets):

Http://www.opiniatimisoarei.ro/......02/08/2011
Aici poti vedea exact.
Vacanta de Paste incepe pe 7 aprilie si se incheie pe 22 aprilie-doua saptamani.

| ifets explică (pentru AndreeaSakura):

Mersi mult pentru site. Acum m-am lamurit, am inteles cum e cu vacantabatting eyelashes si o sa stiu cum sa-mi planific planurile de Pasti:*