| laurentiu_5039 a întrebat:

Am o mare problema
sunt gelos
dar posesiv
mor cand iubita mea imi zice ca are trebuie prin oras
deci iau foc
pleaca cu o prietena sa isi cumpere nu stiu ce nu stiu ce.
deci mor
sunt gelos rau de tot
si daca primeste un beep sau se baga unu in seama cu ea pe strada si eu nu sunt si imi zice iau foc si stau suparat
nu stiu ce dumnezeu sa fac.
stiu ca nu ma inseala dar nu ma pot stapani si din cauza geloziei m am certat d multe ori cu ea
dar sunt atat de gelos inkt nu vreau sa o las sa se plimbe prin oras cu ftele pentru ca se baga astia in seama si etc. sau sa plece la un caffe bar ceva sa bea o kfea cu ftele. etc. mereu imi imaginez ca cine stie ce face...
a trecut cineva de gelozia asta excesiva. sau sunt singuru care sufera in halu asta

5 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Nah si eu am trecut prin asta laughing de fapt cred ca toti trecem prin asta straight face

| alexutu001 a răspuns:

Salut nu esti singurul, asa am fost si eu tocmai din cauza asta m-am despartit de fosta eram exact ca tine eu mai aveam putin si i si bateam pe astia care vorbeau cu ea pe stradastraight face apoi dupa ce ne-am despartit am ajuns la concluzia ca nu e bine asa acum pur si simplu e mai usorhappy atunci cand i-am zis ca o sa ma schimb ma schimbasem tinam totul in mine si ajungeam sa adorm in fiecare seara pe ganduri ca cine stie ce a facut cand a fost acolo si eram mai tot timpul suparat, eu zic sa incerci sa nu mai fi asa gelos mai ales daca ai sti ca nu te-ar insela lasa-i libertate si nu o mai interoga las-o sa-ti zica singura ce face si cum facehappy oricum fete mai sunt si nu suporta sa le interoghezihappybafta si numai bine

| Cristea a răspuns:

Meh nu esti singurul. pun pariu ca oricine trece prin asta. intr-adevar e un timp in care fiecare gest pare ca e facut impotriva ta. incearca sa o lasi mai moale, fii mai chill eventual baga-te si tu in seama cu alte tipe. ai sa realizezi incet ca esti singurul din viata ei (moama ce aiurea sunastraight face) si nu o sa iti mai pese. be hot-stay chill big grin

| Rebecca_4606 a răspuns:

Frate.straight face
Nu mai bine o ti in casa legata de pat?thinking
Eu zic ca e cel mai bine, nu se mai baga nimeni in seama cu ea in afara de tine. ce zicismug
O sa se simta sufocata de catre tine, si la un moment dat o sa se ssature si ea, si frumos frumos o sa-ti dea papuceiismug

Bafta!

| lally_9496 a răspuns:

Buna, ceva de genu am fost si eu si tot m-a inselatlaughingptca l-am sufocat prea mult.si in spatele tau te poate insela si tu nu iti dai seama. ce pot spune eu acum, incearca sa faci o schimbare nu caracter ca nu e usor, dar meri cu ea si cu pretenele ei, sau scoateo tu mai des in oras ca sa nu mai mearga cu fetele...bafta:*