| laurentiu_5039 a întrebat:

TPU dati-mi niste sfaturi
sunt cu o fata de 6 luni
problema e ca sunt foarte gelos
este foarte frumoasa nu zic eu ca e iubita mea toti zic asta si toti se baga in seama cu ea, adevarul e ca ea le da "jet" pentru ca am si incercat`o. dar problema e ca imi e imposibil cand nu o vad o zi sa nu o intreb cine te'a mai sunat? mesaje ceva beepuri si o deranjeaza ca imi zice ca nu o mai suna nimeni de cand stie lumea ca e cu mine.
sunt foarte gelos. si simt ca din cauza asta o pierd. si cand pleaca sa isi cumpere ceva din oras cu o fata, prietena, colega simt eu ca cine stie ce se intampla ca, cu cine vorbeste ea pe strada si etc.si in club, cand se duce la baie iar masa noastra e f departe. poate se mai uita la unu altu un zambet ceva, mor nu stiu si mi-a zis sa ma schimb, chiar daca ma iubeste mult, relatia nu merge din cauza geloziei mele.
nu stiu cum sa fac, iar acum vorbesc cu ea asa. suntem certati nu stiu cum sa o impac, i am zis ca o sa ma schimb dar sigur nu pot o sa tin in mine... sunt f gelos crying mai bine mor.

Răspuns Câştigător
| dumyStar20 a răspuns:

Incearca si tu sa ai incredere mai multa in ea si sa lasi la o parte gelozia.Atata timp cat este cu tine nu ai de ce sa fii gelos.Ar trebui sa fii fericit ca e cu tinetongue.Incearca sa vorbesti si tu mai mult cu eawinking. pup
fundita?

3 răspunsuri:
| Destrox a răspuns:

Si tu cate luni ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa orice fata frumoasa se uita baietii...nu ar trebui sa fii gelos ci mandru ca esti cu eatongue

| Alecssaw a răspuns:

Hmm...daca esti posesiv nu rezolvi nimic, ba chiar tipa ti-a si demonstrat.Eu zic sa incerci sa te schimbi, ptc daca vrei orice e posibil pana nu e prea tarziu.