| Xfantasy a întrebat:

Am o nedumerire...si vreau mult sa aflu raspunsul. Pentru cei care au vazut seria Naruto( cu toate episoadele inclusiv cand erau mai mari) Sakura a ramas cu Sasuke?

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar raspunsul este nu. Pentru ca sa intamaplat in felul urmator : Sasuke s-a dus de partea raului iar Sakura a incercat sa il omoare insa n-a reusit ( ep 206 ) whew!. Era cat pe ce el sa o omoare pe ea dar a salvat'o Naruto waiting laughing.

| MyFirstLove a răspuns:

Hey. NU. Sasuke a ales sa fie de partea 'raului' si Sakura tot viseaza la el happy

| MistaKe a răspuns:

Sall.Nu Sakura nu a ramas cu Sasuke fiindca Sasuke a trecut de partea raului.

| ionutzneji a răspuns:

Nu, sasuke o uraste pe sakura