| AndreeaCeMaiZici a întrebat:

Am si eu o intrebare si nu vreau sa ma luati cu chestii ca ai 14 ani de ce te mai uiti la animeuri?! Asa...deci este adevarat ca m-am uitat la seria Naruto toate in afara de Shipuden. Atunci imi placea si am cautat pe net ceva in plus despre anime si am gasit unul, dar mai tin minte doar cateva detalii: Sakura Sasuke si Naruto nu erau mari ca in love story-urile de acum, aveau vreo 14 ani si ce tin minte este ca actiunea era concentrata pe cuplul Sasuke Sakura. Imi mai aduc aminte ca undeva pe la mijloc Sasuke si Sakura se sarutau si dupa, actiunea continua nu erau ei happy ever after. Vreau sa va zic ca nu e fic-ul acela cu trandafirii pentru ce l-am citit si nu e acela. Aaa si Naruto era un personaj care nu cred ca aparea de mai mult de 4 ori in poveste...Cine imi da link-ul bun sau unul si mai bun primeste si fundita si vot! Va pup pe toti!

Răspuns Câştigător
| kisslove a răspuns:

Nu pre cred ca mai exista site-uri cu episoadele naruto nici pe youtube nu mai sunt deci scuze.sadSi mie imi placea la nebunie naruto.sadDaca ai dolce pe minimax la ora 8 seara sunt niste animeuri in fiecare seara la ora 8:30 e naruto da sunt mai vechi nu-s nici primele episoade da cred ca sunt pe la episoadele 60-80.Bafta.

| AndreeaCeMaiZici explică (pentru kisslove):

Multumesc de informatie dar pe mine ma interesa povestea scrisa pe net...o facuse o fata din cate imi aduc eu aminte si era in romana. Multumesc oricum, te pup!

1 răspuns: