| Jager a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu followerii de pe Facebook. Am cam 1.500 de prieteni, dar maxim 10 din ei ma urmaresc, unde eu ii urmaresc pe toti. Cum se poate asa ceva? Credeam ca toti prietenii iti dau follow automat cand dau accept. sa ma lamureasca cineva.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce să te lămurească?
Acesta este Facebook, ai aflat, te-a lămurit el.
Postează ceva foarte interesant și se vor bate pe tine.

| Jager explică (pentru sadrian46):

E destul de veche postarea.
Oricum, am aflat care a fost treaba. Inainte cand adaugai un prieten, nu exista functia de "urmarire". asta prin 2011-2012 cand mi-am facut eu Facebook-ul.
Majoritatea prietenilor, 1300-1400 din ei au fost adaugati atunci.