| NykuMjFan a întrebat:

Am o porblema urgenta. Astazi mi-am luat o cartela FROG, unde scria ca are internet nelimitat ma rog. Am activat extraoptiunile, bla bla, am trimis mesajul pentru setarie automate, si am primit un mesaj cum ca nu pot fi activate pe telefonul meu. Am incercat dupa aia setarile manuale de pe internet, dar totusi scrie conexiune esuata. E un ZTE/Cosmote Cute. Daca stie cineva ce poate fi... am cautat absolut pe tot internetul in special pe site-ul oficial cosmote.ro Chiar sa nu pot sa accesez netu? opera mini nu prea merge, merge cam prost deci o sa folosesc "browserul" defaul al telului. Totusi pot rezolva intr-un fel in afara de mergerea la un sediu cosmote/germanos/internity (ca asta fac maine)? Am sunat si la 1234 dar nu am putut lua legatura cu vreun reprezentant. Help? Funda daca merge netu

3 răspunsuri:
| NykuMjFan explică:

26 de lei, activata cu 6 euro, dc? nu puteai sa raspunzi fara asta?

| LoVe_4024 a răspuns:

Cat ai dat pe cartela?

| LoVe_4024 a răspuns:

Si cu cati euro ai activat extraoptiunea?