| IrinaAniri a întrebat:

Am o prietena buna la scoala, dar din pacate este aproape cea mai nepopulara fata din clasasad (adica nimenia nu vrea sa stea cu ea, nimenie nu o place, dintre baieti). nu vreau sa devin si eu ca ea. cum pot sa o fac mai populara? fundita

2 răspunsuri:
| Ddenise211 a răspuns:

Pai poate ca nu arata atat de "bine" ai putea sa ii faci un bine si sa o "schimbi" par.ten.imbracaminte. dai niste sfaturihappyun parfum frumos:X...etc! Fundabatting eyelashes?

| nimicaici a răspuns:

Cea ce conteaza cel mai mult...este prieteniawinking nu cont. asta! poate in interiorul ei e f f populara, dar nu arata! ai putea sa o lauzi p la alti colegi.mai stii thinking