| krisztian2 a întrebat:

Am o prietena care e de varsta cu mine (13 ani) si pe care o plac si as vrea s-ai cumpar ceva de ziua ei care e miercuri 21.12.2011! Imi ziceti si mie ce as putea sa-i iau?

Răspuns Câştigător
| deea31 a răspuns:

Pai am 13 si iti recomand o bratara,un latisor,cercei,parfum sau ceva haine(blugi,bluza, rochita) sau na poti si bani, pe langa ce ii iei pune si o ciocolata! Sper sa-ti placa raspunsul meu!

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ceva acolo, nu foarte scump!

| aligru a răspuns:

Daca e ziua ei, un ceas, o floare, o cutie de bomboane, o felicitare!

sau ceva de argint. Un lantisor cu un pandativ litera sau un animalut.
Daca are telefon sa i iei o husa de telefon draguta sau un portofel! o gentuta!tongue
Important e sa stie ca e din inimatongue! Succes la cumparaturi!

| cracks54 a răspuns:

Te-as sfatui sa-i cumperi un parfum sau ceva de genu`...