| YangMin a întrebat:

Am o prietena care mi-a spus cel mai mare secret.Cum as putea sa ma razbun pe ea? Cea mai tare razbunare primeste funda.(Si nu imi spuneti ca razbunarea nu este solutia)

Răspuns Câştigător
| δεάδℓλκιss a răspuns:

Pai. Daca a facut ce a facut, atunci nu iti e prietena si nici nu ti'a fost. Si sigur nu o sa se opreasca aici. Daca i'ai spus mai multe secrete, cu siguranta le va spune, sau poate inventa chiar. Crede'ma ca am trecut prin asa ceva si singura solutie care iti ramane e sa o bati cu propriile arme. Dezvaluie'i si tu secretele. Daca nu ti'a spus nimic pana acum... bagi in ele laughing

4 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Pune-l.Pe.Iubitu-to.Sa.O.Traga.De.Par.Pana.Cheleste.

Eu i-as da cu graffiti pe geam si masina laughing

| YangMin explică:

Crissa nu am iubit inca asa ca nu iti fa griji.Si in plus nici macar nu stii de ce gen este secretul.E foarte important asa ca nu pot permite sa se afle in cantinoare

| Anne_9288 a răspuns:

Nu inteleg de ce te-ai razbuna daca iti e prietena si ti-a incredintat un asemenea secret.Mai mult de 12 ani tu nu poti sa ai,bat pariu. Oricum,nu inteleg de ce te-ai rabuna...Din asta se poate concluziona ca secretul poate fi ceva gen ca ti-a furat iubitul,iar asta nu deduce decat ca ai fost tu mai fraiera ca ai permis asta. Oricum,eu te sfatuiesc sa stai cuminte, mamica, in banca ta si sa te lasi de prostii.

| MyNameIsEarl a răspuns:

Zimi mie secretul laughing