| LolaMona a întrebat:

Am o prietena care s-a suparat pe mine fara vreun sens. I-am aratat o poza o data cu profa noastra, aunt fana ei sa zic asa. Si era trasnet poza,ca era foarte slaba acolo in jeans si fara ceva sus,se acoperi-se cu parul si cu mainile. Nu prea era poza in evidenta. O fata a reactionat pozitiv,ii placuse adica. Iar ea m-a intrebat de unde e poza, ii spusesem,si nu a mai spus nimic. Si de atunci nu mai vorbeste cu mine,si azi m-a evitat, nici macar nu m-a salutat. Nu stiu ce e cu ea

7 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Profesoara ta isi face poze topless? Zi`mi te rog unde inveti.

Nu cred ca are nici o legatura cu poza, probabil s-a suparat din alt motiv.Da`i un mesaj si intreab`o de ce s-a suparat.Macar atat sa iti spuna.

| LolaMona explică (pentru WaterDrop):

Era o poza de acum ceva timp ca acum s-a mai ingrasat, si e un fel de cantareata, de-aia si-a facut topless laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru LolaMona):

Cat noroc au unii sad

| LolaMona explică (pentru WaterDrop):

laughingdaca vrei s-o vezi pe google sau Instagram, e Adina Adn (Adija Dura), are si YouTube

| veraa1234 a răspuns:

Probabil e vreo ruda de ai ei sau ii starneste amintiri neplacute.
Sau daca nu, atunci inseamna ca a considerat poza ca a fi una vulgara si o deranjeaza pozele de genul asta. Daca nici asta..atunci nu stiu ce sa zic. Incearca sa vorbesti cu ea si sa ii explici ca nu ai vrut sa o superi si ca o sa a grija pe viitor. Daca n-ai cum sa vorbesti tu personal cu ea, pune pe cineva sa vorbeasca pentru tine( cineva cu care stii ca vorbeste si ea si pe care nu e suparata) desi nu e chiar bine sa -i bagi si pe altii in certurile voastre. O sa vezi ca o sa fie bine. Bafta

| LolaMona explică (pentru veraa1234):

Si sa vorbesc prin mesaje?

| veraa1234 a răspuns (pentru LolaMona):

Poti vorbi si prin mesaje atata timp cat esti sigura ca iti va raspunde ltfel risti sa ti dea block.