| Ana2306 a întrebat:

Am o prietena careia vreau sa ii dau cadou de craciun, dar nu stiu ce.Imi puteti da idei?(dau funda tuturor celor care raspund)

Răspuns Câştigător
| AnaaML a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa ii iei ceva de genu: Accesoriii[lan,bratara...]
,Haine[Bluza, tricou, sapca sau o caciula dragutaaa.] sau Farduri.rujuri.niste castii.[daca ii place muzica.] sau o bandana de pus pe cap[gen rock.] ...Astea au fost cam toate ideiile de la ora asta. Si cred ca sunt chiar buna.eu as fi fericita sa primesc macar un cadou de la prietena.nu conteaza ce.

1 răspuns:
| Cookie21 a răspuns:

Nimic happy Stiu ca-i vorba de mine.