| theLOVEsc a întrebat:

Am o prietena si vreau sa ii fac un cadou de craciun imi puteti zice idei?

Răspuns Câştigător
| LdyD a răspuns:

Poti sa faCi o perinutsa in fOrma de inimiOara love struck
Si in mijlok pOza ta si a ei love struck.
Sau sCotii o pOza cu tine si cu ea. si o pu`i intrO rama. si niste trandafirii. eu asa am primit de la iubby love struck
Si crede-ma ca ii ft impOrtant pentru o fata :*

Bafta :*

4 răspunsuri:
| rockelle75 a răspuns:

Bună.
Nu contează ce cadou îi iei dar...nici să-i iei o porcărie. :))
După cum au spus şi ceilalţi, poţi să-i iei ceva de pluş, niciodată nu dă greş.
Mai poţi să-i iei o bijuterie, ceva mic, unic, ca un pandativ, lănţişor, şi o broşă chiar.
Aici poţi găsi mai multe:
http://frumusete.ele.ro/slide_show/Bijuterii-de-Craciun_--ss239-p0.html
O zi bună.
Pa, pa.

| lyrics a răspuns:

Un lantisor, sau o bratara.
sau un ursulet de plus...
sau un mos craciun.
nu stiu... ceva simbolic

| different a răspuns:

Ii poti lua un ceas.Niciodata nu da gres.Sau un ursulet mareeee de plus.Sau ca in raspunsurile de mai jos, o inimioara, sau plusuri care sa contina inimioara, ursuleti care se saruta:p.
Sunt multe posibilitati.Sau vorbeste cu prietena ei cea mai buna si pune`o sa afle ce si-ar dori de la tine.Si ai razolvat.;;]

| different a răspuns:

Ii poti lua un ceas.Niciodata nu da gres.Sau un ursulet mareeee de plus.Sau ca in raspunsurile de mai jos, o inimioara, sau plusuri care sa contina inimioara, ursuleti care se saruta:p.
Sunt multe posibilitati.Sau vorbeste cu prietena ei cea mai buna si pune`o sa afle ce si-ar dori de la tine.Si ai razolvat.;;]
Sper ca te-am ajutat! Succes!:*