| vintageheart a întrebat:

Am o probela mare. Mi-am sters din gresela folderul cu toate pozele din computer.crying M-am dus apoi in recicle bin si am dat restore, eu care credeam ca se restaureaza si dintr-o data o disparut! Cred ca l-am stres din calculator. Nu stiti daca pot sa-l aduc inpoi? Va rog, aveam poze importante acolo crying

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Daca nici in "cosul de gunoi" nu sunt nu mai ai ce face. Asta e.Se mai intampla.winking

| meandyou199 a răspuns:

Hei... stai linistita daca ai dath restore s-a dus la loc uitete acolo unde leai avuth sa vezi ca is acolo... daca is funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci ...sorry