| KingJulien a întrebat:

Am o probleba GRAVA! In clasa a V a aveam o doamna profesoara de matematica, intelegeam la ea, era draguta, aveam 9 si 10 la ea numai la teza am luat 7 odata la ea, deci in acel moment matematica era pe primul loc la mine, o adoram.pana a aparut el.alt profesor. nu inteleg nimic de la el sunt varza, in stare de corijare (de la 9 si 10 la 4 si 3 si 5) ce sa fac am examen anul asta (clasa a VIII a ) la celelalte materii am intre 8-9-10 nu imi fac probleme, meditatia cu profa pe care o avusem e o solutie, pentru ca si alti elevi din scoala mea au facut asta de frica sa nu treaca examenul si lau trecut (caci venise el.asa ca au fost nevoiti sa faca meditatii cu ea )ce fac crying HELPP! M-am saturat sa stau si sa plang ca nu o sa i-au examenu cryingscuze de categorie

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

Ia meditatii si incearca sa faci multe exercitii ca sa le intelegi.

1 răspuns:
| Sanziana88 a răspuns:

Daca vrei sa nu mai ai probleme, cauta sa faci meditatii la matematica, gasesti aici mai multe detalii despre asta: http://www.centruldemeditatii.ro/meditatii/meditatii_la_matematica eu am incercat la ei si sunt intr-adevar niste profesionisti, au rabdare cu proaspetii elevi.