| Deea1111 a întrebat:

Am o problema.Acum o luna m-am despartit de fostul. A vrut sa ne impacam si eu nu am vrut asa ca i-am spus ca is cu cineva.Acuma el vrea sa vada cu cine is.Nu stiti un site in care sa gasesc mai multe poze cu acelasi baiat?

Răspuns Câştigător
| Alesssya a răspuns:

Cel mai bine cauta pe facebook un baiat care iti place si salveaza poze de acolo! Asigura-te ca nu il are la prieteni si eventual poate nici tu si ii dai poze! Funda!

11 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Copiaza de pe un profil facebook pe care nu il stie el.

| LittleMønster a răspuns:

Spune-i ca nu-i problema lui cu cine esti si ca n-ai sa-i dovedesti nimic. Cel mai simplu.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Lasa minciuna! Spune-i ca nu mai vrei sa "fii" cu el - nu ai vazut desene animate americanesti cu acest subiect?

| Deea1111 explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Am incercat da el nu intelege ca nu inseamna nu.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Deea1111):

Ochii care nu se vad se uita! Nu mai vorbi cu el. Ignora-l!

| lazarsergiu a răspuns:

Nu te complica asa! Ii spui foarte simplu : EU nu cred ca este necasar sa te implici in viata mea! Vezi de viata ta, eu nu vreau sa ma impac cu tine!

| Deea1111 explică:

P. S Am incercat pe Facebook da nu gasesc nimic.

| Deea1111 explică:

Pe viitor daca nu stii sa raspunzi nu raspunde

| Capsunik235 a răspuns:

Din moment ce numai sunteti impreuna de ce il intereseaza.In fine poti lua de pe facebook sau scrie pe google baietii draguti si cauti acolo.Bafta!

| Deea1111 explică (pentru Capsunik235):

Problema este ii trebuie poze si un cont de facebook si daca iau de pe google se pot verifica daca is luate de acolo oricum mersi

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Deea1111):

Ochii ce nu se vad se uita! Nu mai vorbi cu el. Ignora-l!