| arysa a întrebat:

Am o problema cu bateria notebook-ului. Cand l-am cumparat tinea aproximativ 4 ore insa acum abia daca mai tine o ora. Ce pot sa-i fac? Mentionez ca nu pot sa-i scot bateria pentru ca am nevoie de o cheita pe care nu am primit-o atunci cand l-am cumparat.

4 răspunsuri:
| pinkpumpkin a răspuns:

Mergi la un specialist.Cauzele pot fi multiple.
Bafta!:*

| PopikJr a răspuns:

Ai resetat bateria atunci?
Si eu mi-am luat un laptop, si tinea bateria vreo 3-4 ore. Dupa ce am resetat-o, tine pe usor 5 ore :3 Acum, cred ca o resetare nu o ajuta cu nimic. Iti recomand sa-ti cumperi un acumulator nou!winking Bafta!

| arysa explică (pentru PopikJr):

Nu am resetat-o atunci dar as putea s-o resetez acum? si daca da, cum?

| PopikJr a răspuns (pentru arysa):

Poi o descarci de tot! Pana nu se mai aprinde niciun beculet. Apoi o incarci iar si gata :3