| Anonimzece a întrebat:

Am o problema cu Facebook-ul cand intru pe Fcaebook imi apare o imagine alba. Ma puteti ajuta cu ceva? Sa mentionez ca Facebook'ul nu imi merge de ceva timp. happy

5 răspunsuri:
| MinecraftWithDubstep a răspuns:

Incearca sa reinstalezi browser-ul / Windows-ul. happy Sper ca ti-am fost de folos.

| Anonimzece explică (pentru MinecraftWithDubstep):

Browser-ul l'am reinstalat...happy....si faza cu Windows-ul daca reinstalez, merge o perioada si dupa imi apare aceeasi problema.

| MinecraftWithDubstep a răspuns:

Atunci cauta un tutorial pe Youtube... Nu ma prea stiu la chestii d-astea. big grin

| Anonimzece explică:

Facebook* scuza-ti greseala. happy