| Mexy96 a întrebat:

Am o problema cu greutatea, am 14 ani, 1.64 si 45 de kg si nu pot sa ma mai ingras de ceva timp. Fac si antrenamente, aveti ceva idei? FARA FAST FOOD si scuzati categoria, nu am gasit alta mai potrivitabig grin

3 răspunsuri:
| NIGhTmArE187 a răspuns:

Buna,nu cred ca la varsta asta trebuie sa-ti faci griji in legatura cu greutatea ta, mie mi se pare ok la inaltimea ta sa ai 45kg, esti fata, stiu modele care au nu mai mult de 56kg si au peste 20 de ani. oricum daca vrei sa mai pui pe tine manancasi tu mai mult si eventual nu te mai munci atata la sala ca logic ca nu pui pe tine daca te duci la sala.

| StarMetin2 a răspuns:

Mananca slanina cu carnat ceafa unsoare grasimi cat de multe si miscare mai putina fata ca daca ramai la greutatea asta o sa ai sani mici

| Biaaa_1331 a răspuns:

Si eu am tot atata inaltime si eu am 13 ani si am 43 de kg...De ce vrei sa te ingrasi?