| myaa a întrebat:

Am o problema cu mess-ul.Nu stiu ce sa mai fac este instalat yahoo messenger dar nu-mi apare ce scriu ceilalti.totul este alb. chiar si atunci cand trebuie sa-mi de-a cineva o melodie nu-mi apare absolut nimic. l-am dezinstalat am instalat altul dar degeaba, nu vrea sa mearga

Răspuns Câştigător
| Brunetica a răspuns:

Messenger.yahoo.com/download/ descarca-l de aici si o sa iti mearga

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai este o chestie. Daca omul respectiv scria cu alb? Si eu i-am facut farsa asta unei prietene.
Daca nu e chestia asta instaleaza-l de aici, sigur o sa mearga.
Messenger.yahoo.com/download/

| myaa explică:

Dauu funda :*

| myaa explică:

Multuuuu.A merss love struck