| LuCi82820 a întrebat:

degeaba am dezinstalat si am instalat messenger-ul pentru ca tot nu vad ce scriu eu si nu vad ce scriu alti ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza windows atunci o sa mearga sigur

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Instaleaza Yahoo Messenger 8, ala e cel mai stabil din gama. Daca o sa mearga, atunci de la mess 10 si 11 e problema, astea-s inca beta. Lasa-l pe ala atunci.

| MiHaI a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windowsul ca asa am patit si eu

| Scarlettt a răspuns:

Si mie mi se intampla... poate ai mermoria prea plina mie imi este plin Local DISC C.imi apare un advertisment ca e prea incarcat si ca trebuie sa sterg ceva.sau eu alteori mai dadeam restart la calculator si se rezolva treaba asta cu messu'winking
Bafta ...Pa-pa :*

| sanea06 a răspuns:

Uite asta mi s-a intimplat si mie

| vortovlad a răspuns:

Ai un virus am avut si eu scaneaza calculatorul si daca nu reusesti ar trebui sa reinstalezi windowsul sad