| EvilThoughts a întrebat:

Am o problema cu mozilla! Atunci cand vreau sa deschid o noua pagina (new tab ) apas pe acel „+" dar nu se deschide! Nu stiu ce are.Ce as putea sa fac?
Am dezinstalat si reinstalat mozilla de 7.000 de ori si am instalat sia lte versiuni! NImic nu merge. Poate cineva sa imi spuna ce are?
MUltumesc mult! Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| anutze a răspuns:

Instaleaza-ti chrome e cel mai bun happy

1 răspuns:
| butterfly3 a răspuns:

Eu nu stiu ce are. dar am patit si eu asa. incearca sa folosesti alt browser de exemplu Google Chrome. este aproape la fel, chiar mai simplu de folosit