| KellyK13M a întrebat:

Am o problema cu timiditatea... cand sunt in preajma unui baiat pe care il plac devin f f timida si oricum sunt timida de obicei... ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DyanaLove a răspuns:

Asa eram si eu si inca mai sunt timida cand ma aflu in fata unui baiat de care imi place de un an...dar incearca sa lasi timiditatea, arata cat de cool esti sau poti fii, arata ca ai stilul tau propriu si special...asa am facut cu toti baieti de care mi-a placut si am fost cu acei baieti si acum suntem prieteni chiar foarte buni.Desi nu cred ca niciodata nu o sa pot sa las timiditatea la-parte incerc sa fiu mai indrazneata, asa sa incerci si uh si sper din tot sufletul sa reusesti(ma ajuti si pe mine la intrebarile mele:*te pup, sper ca ti-am fost de folos)

2 răspunsuri:
| YoMihai a răspuns:

Trebe sa vb cu el despre ce ii place ca sa se simta si el mai bine ca daca vb numai despre rock(saracu baiat) il sperii...vb cu el ca sa va simtiti amandoi bine si sa va sarutati rolling on the floor succes!

| DyanaLove a răspuns:

Ms pentru funda:*