| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger.
Dupa ce bag id-ul si parola apas pe Sign In si in loc sa se logheze,imi iese de tot din messenger.Ce pot sa fac?
Am dezinstalat si instalat Messenger, dar tot aceeasi problema. FUNDA!

3 răspunsuri:
| dorin1995 a răspuns:

Deci uite care poate fi solutia tu ce versiune ai? daca ai de ex versiunea 11.5 sau 12.5 dau si eu un exemplu la misto schimba versiunea si nu te va mai scoatewinking funda?

| ɹαℓυ a răspuns (pentru dorin1995):

Degeaba.Am incercat si asta

| dorin1995 a răspuns (pentru ɹαℓυ):

Bun atunci incearca sa reformatezi calculatorul ca poate ai vreon virus big grin