| Emiluner a întrebat:

Am o problemă. De ce atunci când intru pe Snapchat la pozele pe care le-am facut imi apare,, UPS a apărut o problemă" nu mai pot accesa pozele și nici filmările ca imi arată ca a apărut o problema, ce sa fac?

1 răspuns:
| 01Mabel a răspuns:

Ar trebui sa fie de la internet. Mi s-a întâmplat de cateva ori. Sigur iti vor aparea curand. Aa, si daca are altcineva parola contului tau, este posibil sa iti apara asa. Sper ca te am ajutat?