| User257 a întrebat:

Salut TPU, am o problema, am o memorie USB și când vreau să copiez ceva îmi apare calea țintă nu poate fi găsită, se aplica pentru tot și îmi apare opțiunea stop și omitere când întru pe memoria usb sa vizualizez pozele care le-am copiat pe el, nu îmi arata poza sau îmi arata poza pe jumate.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai putea incerca sa o formatezi din nou, dar cel mai probabil e bulita. Garantie sau aruncat daca nu mai are garantie. Pentru formatare ia si foloseste asta - https://download.cnet.com/......74082.html

| User257 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pe telefon îmi arata acest lucru cu memoria usb laptop îl am dar este defect