| Roam a întrebat:

Am o problema foarte mare! Am avut niste casti la care s-a rupt o parte din mufa aceea iar eu am bagat-o la loc cu gandu ca poate mai merge. ( am pus o poza ca sa va arat de unde s-a rupt). Bun, dupa am bagat castile in tableta iar partea rupta a ramas acolo si nu o mai pot scoate straight face Ce imi sugerati sa fac ca sa o scot? Dau funda

4 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Tu sigur nu poti sa le scoti, incearca la un service la care mai mult ca sigur vor extrage partea aceea cu unelte profesionale sau vor schimba mufa!

| anonim1999mcf a răspuns:

Cum ii spune la tableta ta?