| Peter28 a întrebat:

Am o problema. La scoala toti se iau de mine mai ales doi baieti care sunt mai mari decat mine si toti ma poreclesc. Am mers la tot cadrul didactic de la scoala si la parinti si nu s-a rezolvat problema. Sunt intr-a VIII-a si am o fire mai sensibila si nu vreau sa ma bat. Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| giovannutzu a răspuns:

De ce nu incerci sa fi si tu un pic mai tupeist sa le pui si u porecleca dac te vede ca esti ma tupeist poate te lasa in pace raspundele si tu cu aceiasi moneda.ce ati fac ei sa le faci si tu cred ca e unica solutie.ast funda.